• -

Treće državno takmičenje vatrogasnog podmladka -Jagodina 2010

Category : Takmičenja

Od 2. do 4. jula 2010 godine održano je Treće državno takmičenje vatrogasnog podmladka u Srbiji, na kome je učestvovala i muška ekipa uzrasta sedam do deset godina Dobrovoljnog vatrogasnog društva „Bajna Bašta“. Naša ekipa učestvovala je u revijalnom delu i osvojila treće mesto u svojoj kategoriji. Za učešće na takmičenju Vatrogasni savez Srbije svim učesnicima dodelio je zahvalnice koje su vatrogascima-pionirima i njihovim trenerima uručene naknadno u Vtrogasnom domu u Bajinoj Bašti.

Odlazak na državno takmičenje našoj ekipi omogućeno je sredstvima Opštine Bajina Bašta za aktivnosti nevladinih organizacija.

U isto vreme Dobrovoljnom vatrogasnom društvu Bajna Bašta uručena je Plaketa Vatrogasnog saveza Srbije povodom obeležavanja jubileja 60 godina postojanja i rada VSS.